Jak realizujeme projekty

K jednotlivým projektům, k zákazníkům a obchodním partnerům přistupujeme individuálně. Snažíme se nabídnout maximální péči. Preferujeme osobní jednání a dlouhodobou spolupráci.

Kontakt a osobní jednání
Odborná prohlídka prostor
Návrh osvětlení a kalkulace úspor
Konzultacenávrhu
Odborná instalace osvětlení
Záruční a pozáruční servis

Kontakt a osobní jednání

Kontakt a osobní jednání<br><br>

Preferujeme osobní jednání. Sjednejme si setkání u kávy ve Vaší či naší společnosti. Představíme Vám naše produkty a služby, načerpáme prvotní data o Vašich potřebách a stanovíme harmonogram dalších postupů, které povedou k osobnímu předání a vysvětlení finálního řešení.

Odborná prohlídka prostor

Odborná prohlídka prostor<br><br>

Bez prohlídky prostor se většina návrhů neobejde. Pro vytvoření optimálního řešení musíme načerpat přesná data. Zaměříme a zakreslíme Vaše prostory, změříme reálnou spotřebu Vašich svítidel a také intenzitu světla u stávající soustavy. Získaná data následně zpracují naši projektanti.

Vypracování návrhu, kalkulace úspor

Vypracování návrhu, kalkulace úspor

Po prohlídce prostor zvolíme vhodný typ svítidel, vytvoříme světelně technický projekt a vizualizace, doložíme tak splnění ČSN. Připravíme pro Vás kalkulaci úspory, která znázorní návratnost investice a vyčíslí úsporu spojenou se snížením spotřeby elektrické energie Vaší světelné soustavy.

Předání cenové nabídky a konzultace návrhu

Předání cenové nabídky a konzultace návrhu

Jsme připraveni k osobnímu projednání cenové nabídky, která obsahuje kromě kalkulace úspory i písemné reference od našich zákazníků. Zodpovíme Vaše technické i obchodní dotazy. V případě zájmu můžeme zapůjčit navržené svítidlo nebo zprostředkujeme návštěvu již zrealizované zakázky.

Odborná instalace osvětlení

Odborná instalace osvětlení<br><br>

V případě, že se rozhodnete pro realizaci, navrhneme společně harmonogram prací tak, abychom co nejméně rušili či omezovali provoz Vaší společnosti. Klademe důraz na odbornost a maximální bezpečnost práce. Po instalaci následuje úklid prostor, ekologická likvidace odpadu a výchozí revize.

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis<br><br>

Předáním díla nic nekončí, zůstáváme s Vámi dále v kontaktu. Nabízíme záruční i pozáruční servis, změříme v pravidelných intervalech intenzitu osvětlení, zajistíme také údržbu Vaší nové světelné soustavy. Vedeme skladem náhradní díly a další příslušenství ke svítidlům. Můžete se na nás spolehnout

V čem si nás oblíbíte

Jsme perspektivní, flexibilní, spolehlivý a profesionální tým, který si váží svých zákazníků a svým osobitým přístupem se snaží dosáhnout pevných osobních i obchodních vztahů.