Sumarizace aktualit za rok 2020
1.1.2020 00:01

Sumarizace aktualit za rok 2020

3.8.2020 - V současných dnech usilovně pracujeme na instalaci osvětlení v administrativní budově Kooperativy. K dosažení optimální rovnoměrnosti a intenzity osvětlení v kancelářích nahrazujeme nevyhovující zářivková svítidla našimi LED OsamLight. Chodby, schodiště a ostatní technické a zázemí osazujeme OsamLIGHT round.

Jedná se o již druhou budovu Kooperativy, kde realizujeme kompletní výměnu osvětlení. Spolupráce si velmi vážíme a těšíme se na další společné projekty.

 

23.7.2020 - Úspěšně jsme se zúčastnili výběrového řízení na výměnu osvětlení ve výrobní hale ve významné společnosti Centropen Dačice. Budova projde velkou rekostrukcí včetně zateplení. Bude nám velkým potěšením nově zrekonstruované prostory řádně nasvítit a připravit optimální světelné podmínky pro výrobu. Na základě světelně technického projektu budeme prostory osazovat OsamHIGHBAY NLine a OsamLIGHT Steel.

Nejedná se o naši první spolupráci s Centropenem. Máme zde za sebou již několik etap výměny osvětlení a pevně věříme, že tato etapa není poslední.

 

19.06.2020 - Na zimním stadionu v Soběslavi jsme provedli výměnu zastaralých a neefektivních 400W svítidel za moderní a úsporná svítidla OsamHIGHBAY Nline 150 W. Výrazně jsme tak navýšili kvalitu světla pro hokejová utkání a krasobruslení a zároveň jsme dosáhli na úsporu elektrické energie převyšující 60 %. 

 

17.06.2020 - V rámci dlouhodobé spolupráce s nemocnicí v Českém Krumlově pracujeme na rozsáhlé rekonstrukci pavilonu bývalého ředitelství. Budova prochází výraznou změnou a s tím je mimo jiné spojena i rekonstrukce kabelové sítě a osvětlení. Budoucí LDN tak rozsvítíme pomocí našich LED svítidel OsamLIGHT, OsamLIGHT round a OsamPANEL. Pracujeme také na dodávce nouzových svítidel (vč. systému), které budou mít vzdálený přístup z PC energetika nemocnice a automatické testování. Celkový objem dodávky LED svítidel převyšuje 800 ks

 

15.06.2020 - Spolupracujeme s městem Český Krumlov na výstavbě cyklostezky. V několika etapách dodáváme na cyklostezku naše LED svítidla OsamSTREET Sline. 

 

11.06.2020 - Na ZŠ Planá nad Lužnicí máme za sebou výměnu osvětlení na chodbách, šatnách a vybraných třídách. Na tuto instalaci jsme použili dva typy svítidel - LED OsamLIGHT a LED OsamPANEL, přičemž jsme tyto panely přisadili ke stropu do eloxovaného hliníkového rámu. 

 

26.05.2020 - Ze školních institucí nesmíme zapomenout zmínit PC učebnu na SOŠ a SOU Kaplice, která se pod našima rukama změnila k nepoznání. Demontovali jsme letité a nevzhledné sololitové obložení stěn a stropu, které jsme nahradili sádrokartonovým obložením a kazetovým stropem. Osazením LED podhledovými svítidly OsamPANEL jsme dosáhli rovnoměrného osvětlení vyhovující ČSN.

 

18.05.2020 - Kompletní výměnu svítidel jsme provedli v budově městského úřadu Blatná, kde jsme na místo vysloužilých zářivkových svítidel nainstalovali do kanceláří a společných prostor naše úsporná LED OsamLIGHT svítidla. Reprezentativní místnosti jsme osadili LED svítidly OsamLIGHT Qline s bezdrátovým ovládáním - možnost stmívání a změny teploty chromatičnosti. 

 

15.05.2020 - V budově základní školy Jílovice jsme provedli kompletní výměnu světelných zdrojů ve všech třídách, sborovnách, kabinetech, společných prostorách, v kuchyni a jídelně. Bylo dosaženo značné úspory nákladů za elektrickou energii při výrazném zlepšení světelných podmínek nejen pro žáky, ale i pro všechny zaměstnance školy.

 

05.05.2020 - Zemědělská družstva jsou našimi častými zákazníky. Poslední realizace proběhla v dubnu v kraji Vysočina v ZD Častrov, kde jsme vyměnili stará zářivková svítidla za naše LED svítidla OsamLIGHT Gline, která jsou odolná vůči chemickým vlivům. Díky vypracované světelně-technické studii bylo dosaženo optimálního rozložení světla, které je pořebné k nastartování správných biologických procesů pro tvorbu mléka u hovězího dobytka. 

 

31.03.2020 - Na konci března jsme dokončili část výměny osvětlení na ZŠ Sedlice, kde jsme použili naše svítidla OsamLIGHT. Ve spolupráci budeme pokračovat i nadále, z čehož máme velkou radost, že i zde pomáháme šetřit zákazníkovi náklady na energie a zároveň pomáháme životnímu prostředí.

 

19.03.2020 - Ve výrobní společnosti Bentex Automotive jsme úspěšně dokončili realizaci výměny světelných zdrojů ve výrobních halách, technickém zázemí a administrativní části. Vzhledem k rozsahu realizace (dodáno bylo více jak 800 ks LED svítidel OsamLIGHT a OsamLIGHT Industry) dosáhne tento projekt návratnosti investice za měně než 2 roky. Kromě úspory elektrické energie bylo cílem realizace navýšení intenzity světla - pro splnění hygienických norem (>500 lx). 

 

10.03.2020 - Na gynekologicko-porodnickém oddělení v písecké nemocnici jsme kompletně zrekonstruovali strop na chodbě do sádrokartonového podhledu, do kterého jsme osadili naše LED podhledová svítidla OsamPANEL 600x600mm 40 W. Dále jsme vyměnili již nevyhovující a neefektivní svítidla za moderní LED svítidla OsamLIGHT Round ve všech pokojích, sesternách, vyšetřovnách a šatnách personálu.

 

25.02.2020 - Provedli jsme výměnu osvětlení ve výrobních, skladovacích a administrativních prostorech společnosti Strojírna Vimperk. Bylo dosaženo výrazných úspor nákladů na elektrickou energii (>60 %) a zároveň došlo ke zlepšení světelných podmínek. Realizace byla provedena dle světelně-technické studie, která byla vypracovaná jako součást cenové nabídky. Dodáno bylo více jak 500 ks LED svítidel. 

 

10.01.2020 - Na přelomu roku jsme nezaháleli a instalovali jsme naše úsporná LED svítidla OsamLIGHT a OsamLIGHT Round ve společných prostorách a kancelářích Jihočeské filharmonie. Výměnou došlo k výraznému zvýšení světelného komfortu a zároveň je dosaženo na více než 50% úspory na elektrické energii. 

 

1.1.2020 - Všem našim zákazníkům, spolupracovníkům, zaměstnancům a přátelům přejeme krásný a úspěšný rok 2020 :-)

Team OSAM

 

Přihlášení uživatele