Sumarizace aktualit za rok 2021
1.1.2021 00:00

Sumarizace aktualit za rok 2021

15.2.2021 - V rámci dlouhodobé spolupráce jsme se vrátili do významné českokrumlovské společnosti Schwan-STABILO k realizaci osvětlení v nově rekonstuovaných prostorech. Rastrový podhled jsme osadili LED svítidly OsamLIGHT panel 60x60cm. Díky typu zvolených svítidel a jejich rovnoměrnému rozložení na stropě je dosaženo všech požadavků a nároků na osvětlení konkrétních prostor. 

 

13.2.2021 - Pustili jsme se do realizace výměny osvětlení ve výrobní hale společnosti UNIWELL Zdíkov. Stávající liniové zářivkové osvětlení jsme nahradili našimi LED OsamHIGHBAY Nline. Díky této změně jsme dosáhli značné úspory na příkonu a zároveň jsme i snížili počet světelných zdrojů, což povede ke snížení nároku na údržbu světelné soustavy. 

 

9.2.2021 - Druhá etapa výměny osvětlení na nás čekala na ZŠ Planá nad Lužnicí. Dosluhující a neefektivní svítidla s rtuťovými zářivkami jsme nahradili našimi moderními svítidly LED OsamLIGHT, která se díky nízkému indexu oslnění, vysokému indexu podání barev a absenci stroboskopických efektů prefektně hodí do školních budov.

V menších prostorech, jako jsou toalety, úklidové místnosti atd., jsme původní žárovková svítidla nahradili našimi OsamLIGHT round, která mají obrovskou výhodu v možnosti přímo ve svítidle manuálně nastavit požadovaný příkon (resp. svítivost) a také změnu teplotu chromatičnosti. Díky této vlastnosti se toto svítidlo hodí do různých prostor při zachování jednohu designu a rozměrů.

 

8.2.2021 - Na SOŠ a SOU Kaplice jsme se pustili do kompletní rekonstrukce počítačové učebny a vzali jsme to opravdu z gruntu. Letité sololitového obložení stěn jsme nahradili SDK deskami a na stropě vytvořili podhled z minerálních kazet, do kterého jsme osadili LED svítidla OsamPanel. Navázali jsme tak na úspěšnou realizaci přeměny druhé počítačové učebny, kterou jsme provedli v minulém roce.

Tentokráte jsme s PC učebnou provedli výměnu osvětlení i v dalších dvou třídách a kabinetu. Věříme, že moderní vzhled a optimální nasvícení tříd a učeben motivuje studenty k velkým studijním úspěchům.

 

1.2.2021 - Zahájili jsme montáž nového LED osvětlení ve významné Vimperské společnosti Rohde&Schwarz. V této moderní a progresivní firmě jsme nahradili stávající sodíkové výbojky úspornými LED svítidli OsamHIGHBAY Nline s DALI řízením. Díky technologii DALI si zákazník bude moci řídit intenzitu osvětlení a scény pro jednotlivá pracoviště dle svých požadavků a potřeb.

Ve společnosti Rohde&Schwarz jsme nebyli poprvé, ale jedná se o další etapu realizace osvětlení hal a navázání na úspěšné projekty z let minulých. Velice si této spolupráce vážíme a těšíme na další nové projekty a výzvy.

 

19.1.2021 - Provedli jsme výměnu původního zářivkového osvětlení v Zemědělském družstvu Netřebice za úsporná LED svítidla. K tomuto účelu jsme použili svítidla OsamLIGHT Gline, která se vyznačují vysokou odolností vůči vlhkosti a agresivnímu prostředí. Dosáhli jsme vysoké úspory na příkonu a zárověň jsme výrazně vylepšili světelné podmínky v objektu.

 

14.1.2021 - Dokončili jsme rozsáhlou realizaci kompletní výměny osvětlení na budovách Střední uměleckoprůmyslové školy sv. Anežky České v Českém Krumlově. Výměnou starého nevyhovujícího zářivkového osvětlení jsme dosáhli výrazné úspory na elektrické energii, zajistili optimální světelné podmínky pro studium a rozvíjení uměleckého nadání studentů a v neposlední řadě jsme také snížili náročnost údržby světelné soustavy.

Pro každou jednotlivou místnost, jako jsou učebny, ateliéry, kabinety, kanceláře a společné prostory jsme zpracovali světelnou studii, na jejímž základě jsme uvedené prostory osadili nejvhodnějšími svítidly pro dané využití (LED OsamLIGHT, OsamLIGHT Industry, LED OsamLIGHT Asymetr).

Součástí dodávky bylo i osazení učeben senzory CO2, které dokážou osazenstvo třídy zvukově i graficky upozornit na překročení bezpečné hranice koncetrace CO2.

 

1.1.2021 - Přejeme všem našim zákazníkům, partnerům a spolupracovníkům krásný a úspěšný rok 2021!

Přihlášení uživatele