Jak realizujeme projekty

Jak realizujeme projekty

Snažíme se nabídnout maximální péči.

1. Kontakt a osobní jednání

Kontakt a osobní jednání

Preferujeme osobní jednání. Sjednejme si setkání u kávy ve Vaší či naší společnosti. Představíme Vám naše produkty a služby, načerpáme prvotní data o Vašich potřebách a stanovíme harmonogram dalších postupů, které povedou k osobnímu předání a vysvětlení finálního řešení.

2. Odborná prohlídka prostor

Odborná prohlídka prostor

Bez prohlídky prostor se většina návrhů neobejde. Pro vytvoření optimálního řešení musíme načerpat přesná data. Zaměříme a zakreslíme Vaše prostory, změříme reálnou spotřebu Vašich svítidel a také intenzitu světla u stávající soustavy. Získaná data následně zpracují naši projektanti.

3. Vypracování návrhu, kalkulace úspor

Vypracování návrhu, kalkulace úspor

Po prohlídce prostor zvolíme vhodný typ svítidel, vytvoříme světelně technický projekt a vizualizace, doložíme tak splnění ČSN. Připravíme pro Vás kalkulaci úspory, která znázorní návratnost investice a vyčíslí úsporu spojenou se snížením spotřeby elektrické energie Vaší světelné soustavy.

4. Předání cenové nabídky a konzultace

Předání cenové nabídky a konzultace

Jsme připraveni k osobnímu projednání cenové nabídky, která obsahuje kromě kalkulace úspory i písemné reference od našich zákazníků. Zodpovíme Vaše technické i obchodní dotazy. V případě zájmu můžeme zapůjčit navržené svítidlo nebo zprostředkujeme návštěvu již zrealizované zakázky.

5. Odborná instalace osvětlení

Odborná instalace osvětlení

V případě, že se rozhodnete pro realizaci, navrhneme společně harmonogram prací tak, abychom co nejméně rušili či omezovali provoz Vaší společnosti. Klademe důraz na odbornost a maximální bezpečnost práce. Po instalaci následuje úklid prostor, ekologická likvidace odpadu a výchozí revize.

6. Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

Předáním díla nic nekončí, zůstáváme s Vámi dále v kontaktu. Nabízíme záruční i pozáruční servis, změříme v pravidelných intervalech intenzitu osvětlení, zajistíme také údržbu Vaší nové světelné soustavy. Vedeme skladem náhradní díly a další příslušenství ke svítidlům. Můžete se na nás spolehnout

Přihlášení uživatele