Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Chováme velký obdiv a úctu ke všem, pro které slova jako pomoc, péče o druhé a empatie nejsou pouze slova, ale staly se jejich každodenní součástí a životním posláním.

Nemocnice Český Krumlov

Nemocnice Český Krumlov

Nejen, že je Český Krumlov krásné město, ale má i v místní krajské nemocnici obětavé a skvělé zdravotníky, kteří denně usilovně bojují o naše zdraví a životy. Podpořili jsme zdravotníky covidového oddělení. Myslíme na ně a jejich zdraví. Čerstvé ovoce plné vitamínu C, vitamín D pro podporu imunity, krémy na ruce, lahodná čokoláda a výborná zrnková káva určitě udělají radost. Pacienti dětského oddělení se pak mohou každý rok těšit na Ježíška. 

Nemocnice Písek

Nemocnice Písek

Zajeli jsme podpořit covidová oddělení do Nemocnice Písek a.s. Mají náš obdiv a uznání za ten boj, který denně svádí. Kromě čerstvého ovoce plného vitamínu C jsme přivezli i vitamíny D pro posílení imunity, krémy na ruce pro hydrataci při používání dezinfekcí, výbornou zrnkovou kávu a lahodnou čokoládu pro dostatek energie.
Držte se! Díky patří Vám všem! Pacienti dětského oddělení se pak mohou každý rok těšit na Ježíška. 

Nemocnice Strakonice

Nemocnice Strakonice

Bylo nám potěšením, že jsme mohli předat panu ředitelovi Tomáši Fialovi dar pro zdravotníky covidového oddělení Nemocnice Strakonice, a.s. Vážíme si jejich práce a každodenního úsilí, které vynakládají. Mají náš obdiv a respekt. Pacienti dětského oddělení se pak mohou každý rok těšit na Ježíška. 

 

Nemocnice České Budějovice

Nemocnice České Budějovice

Navštívili jsme dětské hematoonkoligické oddělení českobudějovické nemocnice s dárečky. Pro zdravotnický personál jsme si připravili várku vitamínů, kávy, čokolády a také mikrovlnou troubu, která zdravotníkům zpříjemní jejich obětavou práci a ušetří spoustu času. Dětským pacientům jsme věnovali veselá povlečení a hračky, ze kterých měly velikou radost. Dovolíme si citovat zpětnou vazbu od paní staniční sestry: "Dětem jste udělali velkou radost. Hned si oba dárky rozbalily, rozzářila se jim očička, vytvořil se úsměv na tváři. Oba dárky jim dělají radost každý den. To víte, v nemocničním prostředí se ocení každá změna, a obzvlášť takové pěkné dárky." 

Děkujeme zdravotníkům za jejich práci, péči a odhodlání! A dětským pacientům přejeme brzké uzdravení!

Nadace Kooperativy

Nadace Kooperativy

V období covidové pandemie jsme Nadaci Kooperativy pojišťovny věnovali tisíce ochranných prostředků v podobě roušek a respirátorů. Ta je poté rozdělila do institucí, kde je bylo nejvíce potřeba. Společně jsme tak pomohli v řadě domovů pro seniory, v oblasti sociálních služeb, dětských domovů atd.

 

 

 

 

Nedoklubko z.s.

Nedoklubko z.s.

Prostřednictvím Nedoklubka, organizace podporující předčasně narozené děti a jejich rodiny, jsme přispěli finančním darem na nákup speciálních dudlíčků pro nedonošené děti. Tyto speciální pomůcky poputují přímo na neonatologické oddělení českobudějovické nemocnice. Náš velký respekt všem, kteří podporují naše nejmenší, kteří němeli snadný start do života. Náš obdiv a úcta patří zajisté také personálu českobudějovické neonatologie, která poskytuje profesionání péči právě pro předčasně narozené děti. Děkujeme všem!

 

 

Autis centrum

Autis centrum

Zavítali jsme do českobudějovického Autis centra, abychom podpořili zdejší úžasný pracovní kolektiv a také klienty centra. Nakoupili jsme speciální pomůcky, které mohou klienti centra využívat při terapiích jako jsou muzikoterapie a ergoterapie. Věříme, že jim dárečky přinesou spoustu radosti. Pracovníkům centra děkujeme za jejich obětavou práci!

Centrum Arpida

Centrum Arpida

Dlohodobě podporujeme českobudějovické centrum Arpida. Kromě finančních prostředků a ochranných pomůcek v období covidové pandemie jsme centru věnovali i naše úsporná LED svítidla díky nimž centrum sníží své náklady na elektrickou energii. Děkujeme celému personálu centra za obětavou práci, kterou každodenně odvádějí!

Domov pro seniory Hvízdal

Domov pro seniory Hvízdal

Kromě naší práce nás bude i letos bavit podpora, pomoc a společenská odpovědnost. Předali jsme prostřednictvím paní ředitelky vitamíny D pro zaměstnance Domova pro seniory Hvízdal v Českých Budějovicích. Mají náš obdiv a uznání.

 

SK Dynamo České Budějovice - Akademie

SK Dynamo České Budějovice - Akademie

Velice rádi jsme podpořili fotbalové naděje z Akademie českobudějovického Dynama. Díky našemu příspěvku se podařilo zorganizovat několikadenní zájezd do Anglie pro týmy U12 a U13. Věříme, že zápasy s týmy jako je Chelsea FC, či Fulham FC bude pro mladé fotbalisty nezapomenutelným zážitkem, který je bude motivovat v dalším sportovním úsilí.

TJ Spartak Pelhřimov

TJ Spartak Pelhřimov

Podpořili jsme sponzorským darem ligový florbalový oddíl TJ Spartak Pelhřimov. Fandíme florbalistům v jejich úsilí a přejeme jim hodně sportovních úspěchů. A zároveň jim děkujeme za inspiraci pro děti a mladou generaci, díky níž se již naši nejmladší učí lásce ke sportu, zdravému životnímu stylu, ale i respektu k soupeři a fair play.

SK Čtyři Dvory

SK Čtyři Dvory

Podpořili jsme zorganizování tradičního fotbalového turnaje pro mladé fotbalisty pořádaného SK Čtyři Dvory. Věříme, že možnost, aby mladí fotbalisté po vynucené pauze opět změřili své síly je motivuje ke zvýšenému sportovnímu úsilí a zdravému životnímu stylu.

 

Auto od srdce pro Terezku

Auto od srdce pro Terezku

Podpořili jsme finančním darem nadační fond, který si dal za úkol zajistit nové auto pro Terezku a její rodiče. Terezka čeká na transplantaci srdce a musí dojíždět k lékařům do Prahy a Plzně i 3x týdně. Jsme rádi, že jsme pomohli Terezce usnadnit cestu k novému srdíčku. 

 

Hudební festival Karel Valdauf

Hudební festival Karel Valdauf

Dlouhodobě podporujeme Hudební festival Karel Valdauf, který pořádá město Trhové Sviny. Festival je vždy perfektně zorganizován a skvěle obsazen. Jsme rádi, že i díky našemu přispění je možné pravidelně uspořádat tuto kulturní akci, která potěší nejen naše seniory a všechny příznivce dechovky, ale také všechny generace díky svému bohatému doprovodnému programu.

Ledax o.p.s.

Ledax o.p.s.

Naši finanční podporu má i domácí hospic Ledax, který poskytuje péči nevyléčitelně nemocným klientům v každém věku, kteří si přejí zemřít v domácím prostředí a v blízkosti své rodiny. Služba je poskytována 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Jedná se o sehraný a stále rozrůstající multidisciplinární tým, který má náš nejhlubší obdiv. Děkujeme za vaši každodenní důležitou práci. 

Humanitární pomoc Ukrajině

Humanitární pomoc Ukrajině

Spolu s iniciativou Srubec má Srdce a městem Český Krumlov jsme připravili několik sbírek na pomoc válkou zasažené Ukrajině. Zajistili jsme také dopravu na polsko-ukrajinské hranice, kde proběhlo předem plánované předání sbírky za účasti pana starosty jednoho z postižených měst. Přejeme Ukrajině mír a svobodu. 

Každý gól pomáhá

Každý gól pomáhá

I letos jsme podpořili fotbalový turnaj SK Čtyři Dvory v Č. Budějovicích a dokonce jsme si zahráli 8 zápasů. Za každý gól, který jsme dali, tak i za každý, který jsme dostali, jsme věnovali 500 Kč Domácímu hospicu LEDAX. Při našich zápasech padlo 50 gólů, takže jsme udělali radost nejen soupeřům, ale částkou 25 tis. Kč také právě Domácímu hospicu Ledax. V rámci turnaje probíhala dražba pro čtyřletou Mirinku, sestru nejmladšího brankáře SK Čtyři Dvory, která trpí mozkovou ataxií. Mirince posíláme příspěvek 22 tis. Kč na vůz a přejeme si, aby se její stav i nadále zlepšoval.

Nadace Jihočeské naděje

Nadace Jihočeské naděje

Děti a mladí lidé jsou naše budoucnost a my jim fandíme. Bohužel ne všechny děti mají i přes svůj velký talent a píli odpovídající zázemí pro rozvíjení svého potenciálu. Přispěli jsme proto také nadaci Jihočeské naděje, která podporuje talentované dospívající. Přejeme si, aby náš příspěvek pomohl mladým lidem na jejich cestě k seberalizaci, ať už se rozhodnou své vlohy rozvíjet na poli vědy, sportu, či umění. Zárověň věříme, že jejich budoucí úspěchy a přínosy mohou obohatit celou naši společnost. A to je investice, která se opravdu vyplatí. 

Přihlášení uživatele