Služby

Služby

Prodej a vývoj LED osvětlení, široký zákaznický servis.

Zakázková výroba LED svítidel

Zakázková výroba LED svítidel

Pracujeme na vývoji a výrobě vlastních řešení. Vyrábíme LED interiérová svítidla na přání zákazníka, která doplňujeme o systém inteligentního řízení, pro maximální uživatelský komfort. Vývoj a výroba je v České republice.

Světelné projekty a vizualizace

Světelné projekty a vizualizace

Navrhnuté řešení podkládáme světelnými studiemi, které odpovídají aktuálním evropským normám a požadavkům. Kromě světelných studií vytvoří naši projektanti i vizualizace, které znázorní budoucí stav.

Dodávka a instalace osvětlení

Dodávka a instalace osvětlení

Zajistíme bezpečnou přepravu svítidel k zákazníkovi nebo prostřednictvím našich zkušených techniků provedeme i odbornou instalaci. Kromě instalace svítidel nabízíme i rozsáhlejší elektroinstalační práce spojené s výměnou kabeláže i rozvaděčů.

Záruční a pozáruční servis

Záruční a pozáruční servis

Naše produkty jsou plně opravitelné. V případě poruchy zajistíme opravu buď u zákazníka nebo v našich prostorách. Vedeme skladem náhradní díly. Porucha po uplynutí záruční doby tak nemusí znamenat vynaložení nákladů na nákup nového svítidla.

Energetické audity

Energetické audity

Zajistíme provedení zákonem požadovaných energetických auditů, ze kterých bude vyplývat doporučení k řešení jednotlivých energeticky úsporných opatření, sestavených dle priorit. Cílem je nalézt úsporu energií s maximálním ohledem na životní prostředí.

Pasportizace veř. osvětlení a budov

Pasportizace veř. osvětlení a budov

Pasportizace je důležitý nástroj při správě majetku a údržbě. Připravíme pasportizaci veřejného osvětlení v obcích a městech a také majetku v jejich zřízených subjektech, jako jsou např. školy, úřady, polikliniky, apod.

Přihlášení uživatele